Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2019

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:41:40
193798
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2019, Filadelfia, typ Walking Liberty
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja czystego srebra, delikatna patyna, piękny

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 119

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł