Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1986

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:41:00
193800
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1986, San Francisco, Statua Wolności - WYSPA ELLIS
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 26.52 g, wybite stemplem lustrzanym, patyna
Literatura: KM 214

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 194

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  55 zł