Rosja, 5 kopiejek, 1776 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1776 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1776 EM

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:38:20
193881
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, 5 kopiejek, 1776 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 625, Brekke 234, Diakov 347

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 267

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  150 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  44 zł