Rosja, 5 kopiejek, 1773 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1773 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1773 KM

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:37:20
193880
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796 - Syberia, 5 kopiejek, 1773 KM, Suzun
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1072, Brekke 472

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 332

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł