Niemcy, zestaw 2 x 2 marki, 1893 A, 1907 A

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:33:20
193266
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, zestaw 2 x 2 marki, 1893 A, 1907 A, Berlin
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: patyna, razem 2 sztuki
Literatura: AKS 134, Jaeger 102

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 387

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł