Niemcy, 3 marki, 1911 J

Niemcy, 3 marki, 1911 J

Niemcy, 3 marki, 1911 J

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:32:00
193236
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto - system markowy, 3 marki, 1911 J, Hamburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: AKS 46, Jaeger 64

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 460

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  46 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  36 zł