Niemcy, 3 marki, 1909 D

Niemcy, 3 marki, 1909 D

Niemcy, 3 marki, 1909 D

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:30:20
193223
Opis: Niemcy - Bawaria - Otto 1886-1913, 3 marki, 1909 D, Monachium
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 202, Jaeger 47

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 337

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł