Niemcy, gulden, 1825

Niemcy, gulden, 1825

Niemcy, gulden, 1825

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:29:00
193731
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I 1816-1864, gulden, 1825, Stuttgart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.63 g, nierówna patyna, bardzo rzadki
Literatura: AKS 80, Klein/Raff 73.1

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 177

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł