Niemcy, 1/16 talara (dwuszeląg), 1604

Rozpoczęcie: 06-01-2020 18:00
Zakończenie: 16-01-2020 21:28:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:28:20
193858
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein - Gottorp - Jan Adolf 1590-1616, 1/16 talara (dwuszeląg), 1604, Aw: Lwy Schleswigu w lewo, wokoło napis, Rw: Krzyż na środku którego 16 na tarczy, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Lange 289 odmiana

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 129