Niemcy, talar (Vaterlandstaler), 1817

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:27:40
193717
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Saalfeld - Ernest 1806-1826, talar (Vaterlandstaler), 1817, z napisem na rancie EIN SPECIES THALER
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.97 g, delikatna patyna, nakład ok. 2000 sztuk, rzadki
Literatura: AKS 126, Dav. 832, Keilitz/Kahnt 501c, Thun 372

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 357

1)  2 700 zł