Niemcy, 1/3 talara dla Łużyc, 1666

Rozpoczęcie: 06-01-2020 18:00
Zakończenie: 16-01-2020 21:26:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:26:40
193868
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy II 1656-1680, 1/3 talara dla Łużyc, 1666, Budziszyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.65 g, ciemna patyna
Literatura: Clauss/Kahnt 448, Kohl 263, Merseb. 2733

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 198