Niemcy, 1/3 talara dla Łużyc, 1666
Zakończenie: 16-01-2020 21:26:40
193868
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy II 1656-1680, 1/3 talara dla Łużyc, 1666, Budziszyn |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 9.65 g, ciemna patyna |
Literatura: | Clauss/Kahnt 448, Kohl 263, Merseb. 2733 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 210