Niemcy, talar, 1639

Niemcy, talar, 1639

Niemcy, talar, 1639

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:24:40
193888
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Fryderyk zu Celle 1636-1648, talar, 1639, Clausthal, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.89 g, subtelna patyna, małe uszkodzenie obrzeża widoczne najlepiej na godzinie 4 od strony rewersu, ale egzemplarz z ładną prezencją
Literatura: Dav. 6494, Welter 1414

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 355

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 550 zł
4)  920 zł
5)  900 zł