Niemcy, 1/8 talara, 1663

Niemcy, 1/8 talara, 1663

Niemcy, 1/8 talara, 1663

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:23:20
193840
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/8 talara, 1663, Aw: W wieńcu skrzyżowane miecz i berło, z boków chmury, z lewej chmury wyciągnięta ręka trzymająca koronę, u góry słońce, A DEO DATA / PRO DEO ET / POPULO, Rw: SUPREMO / PRUSSIÆ DOMI / NO FRIDERI\O / WILHELMO P\\N / CIPI ELECT• BRAN / DEB• HOMAGIUM PRÆST• DIE XVIII / OCTOB• ANNO / 1661, z okazji hołdu pruskiego w Królewcu 18 października 1663 roku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.0 mm, 3.62 g, pęknięcie i przetarcia, patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1627, Slg. Henckel 3352

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 276

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  200 zł