Belgia, patagon, 1666

Rozpoczęcie: 06-01-2020 18:00
Zakończenie: 16-01-2020 21:21:40
Belgia, patagon, 1666

Belgia, patagon, 1666

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:21:40
193723
Opis: Belgia - biskupstwo Liege - Maksymilian Henryk Bawarski 1650-1688, patagon, 1666, Liege
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.64 g, typowe dla takich monet justowanie, patyna, ładnie zachowany jak na ten typ monety
Literatura: Dav. 4294, Delmonte 471

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 218