Śląsk, 3 krajcary, 1668

Śląsk, 3 krajcary, 1668

Śląsk, 3 krajcary, 1668

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:19:40
193155
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1668, Wrocław, inicjały SHS (mincerza Salomona Hamerschmidt), pod koroną szarfy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: naturalne wygięcie z walca, miejscowa patyna
Literatura: E.-M. 979, F.u.S. 461, Herinek 1537

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 212

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł