Śląsk, 1/3 talara, 1667

Śląsk, 1/3 talara, 1667

Śląsk, 1/3 talara, 1667

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:19:00
193861
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, 1/3 talara, 1667, Krosno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadkie
Literatura: v. Schr. 530, Neumann 11.63 b

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 357

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  480 zł
4)  470 zł
5)  450 zł
6)  450 zł
7)  430 zł
8)  370 zł