Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1545

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:18:00
193719
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, grosz, 1545, Królewiec, końcówka legendy PRVSS, BRAИ zamiast BRAN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1196, Voss. 1391

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 265

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł