Polska, replika dwuzłotówki Stanisława Augusta Poniatowskiego, 2009

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:17:00
193877
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - repliki, replika dwuzłotówki Stanisława Augusta Poniatowskiego, 2009, Mennica Warszawska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone próby "925" 14.19 g, wyśmienicie zachowana, wybita stemplem lustrzanym, moneta w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 147

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  30 zł