Polska, replika dukata gdańskiego, z 1577 r., wykonana w 2009 roku

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:16:40
193876
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - repliki, replika dukata gdańskiego, z 1577 r., wykonana w 2009 roku, Mennica Warszawska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone próby "925" 14.21 g, wyśmienicie zachowana, wybita stemplem lustrzanym, moneta w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 242

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  36 zł