Polska, medal - Bolesław Chrobry 992-1025 (Zjazd w Gnieźnie), 2000

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:16:20
193878
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal - Bolesław Chrobry 992-1025 (Zjazd w Gnieźnie), 2000, Mennica Warszawska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone próby "925" 14.19 g, wyśmienicie zachowany, wybity stemplem lustrzanym, medal w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 595

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  32 zł