Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:06:40
193874
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 245

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  135 zł