Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:06:00
193767
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW, Warszawa, ogon orła z wystającym piórem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1159, Plage 378.b, Kuriański Z2W39.2.b

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1304

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  85 zł
12)  75 zł
13)  70 zł
14)  65 zł
15)  60 zł