Polska, szóstak, 1664 AT

Polska, szóstak, 1664 AT

Polska, szóstak, 1664 AT

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:58:00
193754
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1664 AT, Bydgoszcz, odmiana z ozdobami na rogach tarcz herbowych, Ślepowron zwrócony w prawo, końcówka na awersie S M D L R P
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1672

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 197

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  16 zł
4)  14 zł