Polska, szóstak, 1663 AT

Polska, szóstak, 1663 AT

Polska, szóstak, 1663 AT

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:57:40
193765
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, szóstak, 1663 AT, Bydgoszcz, herb Ślepowron na rewersie, obwódki po obu stronach monety, herb Wazów w okrągłej tarczy, tarcze herbowe proste
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. - nie notuje tego wariantu

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 120

1)  26 zł
2)  26 zł