Polska, szóstak, 1662 AC-PT

Polska, szóstak, 1662 AC-PT

Polska, szóstak, 1662 AC-PT

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:56:40
193740
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1662 AC-PT, Lwów, na rewersie herb Ślepowron w lewo bez tarczy
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1654 (R1), Szłapińskij nie notuje tej odmiany

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 232

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  30 zł