Polska, szóstak, 1661 NG
Polska, szóstak, 1661 NG
Cena wylicytowana: 32 zł
193751
Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1661 NG, Poznań, herb Ślepowron na awersie, obwódka na rewersie |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
wyszczerbiony i pęknięty krążek u góry, ciemna patyna |
Kop. 1648 |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 157
1) 32 zł
2) 30 zł
3) 26 zł
4) 18 zł
5) 16 zł
min |