Polska, szóstak, 1661 NG

Polska, szóstak, 1661 NG

Polska, szóstak, 1661 NG

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:56:00
193751
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1661 NG, Poznań, herb Ślepowron na awersie, obwódka na rewersie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wyszczerbiony i pęknięty krążek u góry, ciemna patyna
Literatura: Kop. 1648

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 100

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  26 zł
4)  18 zł
5)  16 zł