Polska, żeton koronacyjny, 1633

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:54:40
193766
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1632-1648, żeton koronacyjny, 1633, Aw: Pod insygniami królewskimi w prostokącie VLADISLAVS IV CORONATVS IN REGEM POL ET M D L ANNO 1633 DIE 6 FEB; Rw: Przy obelisku stojący król z wieńcem laurowym i gałązkami palmowymi, u góry IHS z promieniami, wokoło HONOR VIRTVTIS PRÆMIVM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 6.48 g, ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: H-Cz. 1738 (R2), Racz. 108

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 1052

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  780 zł
4)  760 zł
5)  700 zł
6)  520 zł
7)  500 zł
8)  480 zł
9)  440 zł
10)  380 zł
11)  360 zł
12)  260 zł
13)  175 zł
14)  165 zł
15)  155 zł