Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:54:20
193759
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu PR, data przebita z roku 1623
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: mennicze wady krążka, patyna
Literatura: Shatalin GD24a-23

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 342

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł