Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:47:20
193761
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD24-36

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 345

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  60 zł