Polska, szeląg oblężniczy, 1577

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:44:40
193867
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, szeląg oblężniczy, 1577, Gdańsk, głowa Chrystusa przerywa wewnętrzną obwódkę, krzyżyki na początku i końcu napisu otokowego na awersie, na rewersie kropki przy CIVI, grosz wybity w czasie, gdy zarządcą mennicy był K. Goebl
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 103, Kop. 7387 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 502

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 700 zł
4)  1 600 zł
5)  1 300 zł
6)  1 200 zł