Polska, grosz oblężniczy, 1577

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:44:20
193856
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz oblężniczy, 1577, Gdańsk, odmiana bez znaku Kawka nad głową Chrystusa (moneta bita pod zarządem mennicy K. Goebla), na awersie głowa przerywa wewnętrzną obwódkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 104, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 620

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  940 zł
7)  920 zł