Węgry, parwus, bez daty (1329)

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:40:00
193084
Opis: Węgry - Karol Robert Andegaweński 1307-1342, parwus, bez daty (1329), Aw: Władca siedzący na tronie, z berłem i jabłkiem, Rw: Baranek Boży w lewo i napis + M REGIS KARVLI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.33 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.24.25, Huszár 471

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 262

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł