Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:38:40
193076
Opis: Węgry - Koloman 1095-1116, denar, Aw: +CAL MAN, wewnątrz trzy laski zakończone krzyżem, Rw: W wewnętrznym otoku krzyż z klinami w każdym kącie, w zewnętrznym otoku (+LADLAVS E)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.48 g, patyna
Literatura: Frynas H.9.7, Huszár 34

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  42 zł