Cesarstwo Rzymskie, brąz - naśladownictwo z epoki

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:32:40
193816
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, brąz - naśladownictwo z epoki, Aw: Popiersie nieokreślonego władcy w koronie radialnej w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać (cesarz?) stojąca na wprost, trzymająca włócznię oraz tarczę, pseudolegenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.3 mm, 4.33 g, ciemna patyna, ciekawostka

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 249

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł