Cesarstwo Rzymskie, follis, 363-364

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:30:20
193808
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Jowian 363-364, follis, 363-364, Sirmium, Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, DN IOVIANVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT V / MVLT X, u dołu ASIRM
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.4 mm, 2.68 g, ciemna patyna, rzadkie panowanie
Literatura: RIC 118

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 205

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  38 zł