Rzym Kolonialny, tetradrachma, 250-251

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:28:20
193516
Opis: Rzym Kolonialny - Syria - Antiochia - Trajan Decjusz 249-251, tetradrachma, 250-251, Antiochia ad Orontem, 4 oficyna, Aw: Popiersie cesarza w prawo, w koronie radialnej, pod popiersiem cztery kropki, ΑΥΤ Κ Γ ΜΕ ΚΥ ΤΡΑΙΑΝΟC ΔΕΚΙΟC CΕΒ; Rw: Orzeł w prawo, stojący na liściu palmowym, w dziobie trzyma wieniec, ΔΗΜΑΡΧ ΕΞΟΥCΙΑC, w odcinku SC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.9 mm, 10.59 g, patyna
Literatura: Prieur 597

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 203

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł