Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Rzym Kolonialny, brąz

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:26:40
193824
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Markianopolis - Gordian III 238-244, brąz, Aw: Popiersia Gordiana i Sarapisa zwrócone do siebie i napis w otoku M ΑΝΤ ΓΟΡΔΙΑΝΟC ΑVΓ, w odcinku u dołu AVT K, Rw: Stojący nagi Zeus z berlem, po bokach E, Ω, N i napis VП MHNOФIΛOV MAP KIANOПOΛIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.1 mm, 13.56 g, ciemna patyna
Literatura: AMNG 1122

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 149

1)  120 zł