Rzym Kolonialny, brąz, 238-244

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:26:20
193821
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Tomis - Gordian III i Trankilina 238- 244, brąz, 238-244, Aw: Popiersia zwrócone do siebie i napis w otoku AVT K M ANT ΓOPΔIANOC AVΓ CЄ, w odcinku TRANKVA ΛЄINA, Rw: Nemesis stojąca w lewo z wagą i berłem, za nią znak Δ_/, napis wokoło MHTPO ΠONTOV TOMEΩ[
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.4 mm, 13.85 g, niewielkie pęknięcie krążka, zielona patyna
Literatura: AMNG 3540

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 172

1)  155 zł
2)  150 zł