Grecja i posthellenistyczne, drachma, 40-1 pne

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:23:00
193509
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Baktrii (Afganistan) - Hermaneus 40-1 pne, drachma, 40-1 pne, Demetrias, Aw: Popiersie władcy w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΕΡΜΑΙΟΥ, Rw: Zeus w lewo siedzący na tronie, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.9 mm, 1.90 g, patyna
Literatura: Senior 8D.1, Mitchiner India 415.i

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 375

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  250 zł
4)  240 zł