wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polo..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:04:40
91903
Opis: wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 276

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  140 zł