wydawnictwa polskie, MONETA MEDIAEVALIS - Studia numizmatyczne i historyczne ofiarowane prof. S..

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:03:00
193905
Opis: wydawnictwa polskie, MONETA MEDIAEVALIS - Studia numizmatyczne i historyczne ofiarowane prof. Suchodolskiemu w 65. rocznicę urodzin, Warszawa 2002 rok
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 571 stron + 27 tablic, twarda oprawa lakierowana, 52 artykuły w językach polskim, angielskim, francuskim i niemieckim, lekko porysowana okładka

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 376

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  32 zł
4)  24 zł