wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, ..

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:02:40
91901
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 strony, twarda oprawa, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 107

1)  440 zł
2)  430 zł