wydawnictwa zagraniczne, I. Spassky, E. Shchukina - Medals and Coins of the Age of Peter the Great ..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:02:20
193908
Opis: wydawnictwa zagraniczne, I. Spassky, E. Shchukina - Medals and Coins of the Age of Peter the Great From the Hermitage Collection, Leningrad 1974
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40 stron wstępu oraz około 70 pozycji skatalogowanych i zilustrowanych - wydanie dwujęzyczne - po rosyjsku i angielsku, twarda oprawa, ładnie zachowane

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 314

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  34 zł
6)  30 zł