wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter - das Preussische Münzwesen 1806 bis 1873..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:02:00
193903
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter - das Preussische Münzwesen 1806 bis 1873, Berlin 1925; REPRINT
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 64 strony + 12 tablic, oprawa kartonowa, bardzo dobrej jakości reprint, delikatnie przybrudzona okładka

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 88

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł