wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherr von Saurma-Jeltsch - Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, ..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:01:40
193907
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherr von Saurma-Jeltsch - Die Saurmasche Munzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge, REPRINT wykonany przez Gesellschaft für internationale Geldgeschichte e.V., Frankfurt a. Main, z wydania oryginalnego z 1892 roku
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 152 str., 104 tablice, twarda oprawa, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 181

1)  70 zł
2)  65 zł