wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Name..

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:01:20
193906
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch - Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer, Breslau 1883; REPRINT Ołomuniec 1991
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 80 stron i 55 tablic formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, delikatnie ponaddzierana obwoluta

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 180

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł