wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz - Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:01:00
193904
Opis: wydawnictwa polskie, Iger Tadeusz - Katalog Trojaków Polskich, Warszawa 2008
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 330 stron formatu B5, oprawa twarda, pierwsza pozycja katalogująca wszystkie polskie monety trzygroszowe, obejmująca emisje od czasów Zygmunta I Starego do XIX wieku, wraz z emisjami lennymi i Księstw Śląskich, w pracy skatalogowano 740 podstawowych typów monet, a licząc z odmianami ujęto ich ponad 2.000, każdy z typów przedstawiony jest na zdjęciu, często w kilku odmianach, rzadka pozycja

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 813

1)  560 zł
2)  560 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  200 zł
12)  160 zł
13)  150 zł
14)  130 zł
15)  125 zł
16)  120 zł