literatura numizmatyczna, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:00:20
91835
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 99

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł
4)  24 zł