Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 20:12:00
177106
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259228
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: drobne ugięcia i zagniecenia papieru, ale piękna i rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

1)  100 zł
2)  95 zł