Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Polska, Medal Pokój Wam, 1987

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2020 22:02:20
193592
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Medal Pokój Wam, 1987, Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawą ma skierowaną ku górze, JAN PAWEŁ II, Rw: Lecący gołąb, POKÓJ WAM - POLSKA 1987, na obrzeżu punca srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.2 mm, 51.93 g, pięknie zachowany medal w drewnianym pudełku
Literatura: Grabowski 0602, Nestorowicz 595

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 402

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  190 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł